This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Etapy współpracy

HomeEtapy współpracy

1.

Spotkanie na budowie i inwentaryzacja

To pierwszy etap naszej współpracy kiedy już zadzwonisz do naszego biura i umówimy się na spotkanie w Twoim nowym domu lub mieszkaniu. Inwentaryzacja polega na dokładnych oględzinach nieruchomości, co wiąże się również z precyzyjnym zebraniem pomiarów wszystkich pomieszczeń.

To właśnie na tym spotkaniu staram się lepiej poznać naszego inwestora. Dostaniesz od nas specjalna ankietę do wypełnienia, żebyśmy mogli poznać Twoje potrzeby 🙂 Szczególnie ważne są Twoje inspiracje, czyli to jak wyobrażasz sobie swoje przyszłe mieszkanie. Pytam również Twoje ulubione kolory, styl, potrzeby i inne…

Ważnym elementem etapu pierwszego jest rozmowa z inwestorem na temat układu mieszkanie. Na podstawie tego przygotowujemy trzy propozycje układów funkcjonalnych w etapie drugim.

2.

Układy funcjonalne

Etap drugi to tak naprawdę przygotowanie do właściwego projektowania wnętrza.

Dostaniesz od nas aż 3 propozycje układów funkcjonalnych. Mówiąc w skrócie będziesz mógł/mogła wybrać sobie czy kuchnia będzie połączona z salonem, które pokoje będą należały do dzieci i czy łazienka będzie połączone z ubikacja czy nie.

Bardzo ważne jest również rozmieszczenie mebli. I to nie tylko szaf czy kuchni. Proponujemy Tobie układ łazienki i zastanawiamy się, które ściany trzeba wyburzyć i gdzie dobudować nowe.

Na tym etapie staramy się być uważni, bo to od niego będzie zależał komfort i poziom relaksu jaki osiągniesz w swoim mieszkaniu lub dom

3.

Stworzenie wizualizacji 3D

To nasz ulubiony etap współpracy z klientem. Zbieramy wszystkie dotychczasowo zebrane informacje i uwagi naszych klientów.

Dokładnie analizujemy wasz styl i potrzeby aby móc stworzyć jedyne w swoim rodzaju wnętrze.

Realistyczne wizualizacje 3D to nasza specjalność. Jeżeli jeszcze nie widziałeś naszej galerii projektów, to polecam zobaczyć jak nam to wychodzi!

Wizualizacje 3D bardzo dokładnie oddają to jak będzie w przyszłości wyglądać Twój dom lub mieszkanie. Dobre i realistyczne wizualizacje świetnie oddają nie tylko dokładny odcień kolorów na ścianach, pozwalają nam także zobaczyć jak będzie wyglądało oświetlenie pomieszczenia. Pozwolą nam manipulować przestrzenią, układami mebli czy rodzajami podłogi… I pamiętaj, będziemy dopracowywać Twoje wnętrze tak długo aż spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

4.

Projekt wykonawczy

Gdy projekt jest już dopracowany i nie możesz doczekać się jego realizacji, my zabieramy się za sporządzenie dokumentacji technicznej. Rysunki dla wykonawców wykonujemy czytelne (nie sposób się pomylić) i bardzo dokładne, dzięki temu każdy wie co ma robić. Dodatkowo do rysunków technicznych dodajemy obszerną część opisową – coś w stylu instrukcji obsługi, gdzie w jasny sposób słownie opisujemy kluczowe elementy projektu.
To ważne, bo zazwyczaj prac remontowych nie wykonują inżynierowie konstruktorzy, tylko fachowcy znający się na swojej pracy, a zbyt skomplikowany rysunek techniczny wizięty żywcem z programu może być mylący.

Dodatkowo razem z projektem wykonawczym dla ekipy remontowej, otrzymasz projekt mebli na wymiar. Projekt ten wykonamy w taki sposób, że każdy stolarz szybko i bez domyślania się będzie mógł sporządzić wycenę – dzięki temu przy wysyłaniu zapytań do firm stolarskich, otrzymasz więcej odpowiedzi drogą mailową.
Mamy doświadczenie w produkcji mebli na wymiar i wiemy, jak powinny być zrobione porządne meble. Dlatego do projektu otrzymasz specyfikację zastosowanych materiałów i akcesorii oraz część opisową wyjaśniającą kluczowe kwestie projektu. Daje Ci to gwarancję, że meble będą zrobione dokładnie tak jak wspólnie to uzgodnimy, nie będzie niedomówień i stolarz nie wprowadzi nieoczekiwanych zmian.

5.

Realizacja projektu

Gdy na papierze wszystko jest już gotowe a ekipa zaczyna pracę, w razie potrzeby służymy nadzorem autorskim lub polegamy na naszej ekipie wykończeniowej prowadzonej przez Piotra, który codziennie pilnuje aby projekt został wykonany tak jak powinien. To duże ułatwienie na inwestora, który nie musi się martwić czy jego projekt zostanie wykonany z należytą starannością i zgodnie ze sztuką budowlana

6.

Świętowanie

Tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć 😀

 

Sorry, the comment form is closed at this time.